ODZIEŻ ROBOCZA I OCHRONNA

Bezpieczeństwo w pracy to podstawa, ale bardzo ważna jest również wygoda pracownika. Wpływ na komfort, podczas wykonywania codziennych obowiązków ma przede wszystkim to, co będzie nosić. Chcąc zadbać o jak największą wygodę pracowników, proponujemy ubrania robocze wykonane z wytrzymałych tkanin. Zgodnie z obowiązującymi przepisami są one przeznaczone przede wszystkim do zabezpieczenia ubrań osobistych pracowników przed zniszczeniem. Odzież robocza – w przeciwieństwie do ochronnej – nie musi pracowników chronić przed czynnikami zagrażającymi w środowisku pracy.

Proponujemy odzież roboczą, która sprawdzi się w każdych warunkach. W ofercie znajdą Państwo bluzy, spodnie robocze do pasa, spodnie ogrodniczki, koszulki, fartuchy oraz kamizelki męskie i damskie. Udostępniamy ubrania znanych i cenionych marek, w tym Brixton, MACH oraz Leber&Hollman. Po odzież mogą sięgnąć przedstawiciele zawodów, w których liczy się przede wszystkim wygoda. Możemy zapewnić szeroki wybór rozwiązań dedykowanych do różnych branż – zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Szczególnie polecamy dział obejmujący artykuły damskie, ponieważ znajdują się w nich produkty perfekcyjnie dopasowane kolorystycznie i krojem do oczekiwań kobiet. Nasze ciuchy są najlepsze!

W naszej ofercie znajdziesz kompletne ubrania, spodnie, bluzy, kurtki, kombinezony, bezrękawniki, t-shirty, odzież termoaktywna takich firm jak: